iOcean X7HD – levný a výkonný smartphone z Číny

5

iocean-x7-hd-hero

Společnost iOcean začala na svých oficiálních stránkách propagovat svůj nový model iOcean X7HD. Již s předchozími modely dokázala, že vyrábí levné a výkonné přístroje.

iOcean X7HD by měl disponovat pětipalcovým dipslej o rozlišení 1280 x 720 obrazových bodů, dále pak také čtyřjádrovým procesorem od MediaTeku (MT6582) fungujícím na frekvenci 1.3GHz. O plynulý chod přístroje by se měla starat operační paměť o hodnotě 1GB, hodnota úložné paměti zůstala bohužel nízká, pouhé 4GB. Fotografie pořídíte s předním fotoaparátem, který disponuje snímačem o rozlišení 8 mega-pixelů, na videohovory pak využijete přední webkamerku s rozlišením 2 mega-pixely. O provoz přístroje se stará operační systém Android ve verzi 4.2, kapacita baterie se pak zastavila na hodnotě 2000 mAh (existovat by měla i verze s 3000 mAh).

Do prodeje by se měl iOcean X7HD dostat 13. ledna s cenovkou 130 dolarů (cca 2600 CZK). Distribuce by měla být mezinárodní, navíc přístroj podporuje evropský standard mobilních sítí 3G (WCDMA).

Zdroj: GizChina.com

5 KOMENTÁŘE

  1. A má už PowerAmp např. možnost ovládání zatřesením, resp. gyroskpem?
    Nová verze mi zatím nepřišla 🙁 Mám koupenou verzi Pro a k ní Pro verzi miniaplikace pro Sony SW2…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here