Intel naportoval Android 4.1 na zařízení s Atomem

2

Velký výkon s malou spotřebou baterie – o tento postup se snaží právě Intel se svým Atomem ve smartphonech. Ovšem procesor zatím není moc rozšířený a začali spekulace, zda-li Intel nepřestane s výrobou procesorů pro smartphony. Také zde vznikala druhá otázka – ohledně aktualizací, jestli Intel někdy zařízení aktualizuje na novější verzi.

První telefon s procesorem Intel Atom měl totiž pouze Android 2.3.3 a byl velký problém zařízení aktualizovat na Android 4.0. Proto všichni netrpělivě čekali, co se stane s novým Androidem 4.1 Jelly Bean. Dnes ovšem bylo potvrzeno, že telefony dostanou Android 4.1 a bude tedy záležet pouze na výrobcích, jestli vaše zařízení aktualizují.

Za týden by měl také vyjít další telefon s Intel procesorem, tentokrát od Motoroly. Je velice pravděpodobné, že Intel spěchal s portovnáním nového systému právě kvůli tomuto telefonu, neboť by se mělo jednat o novou vlajkovou loď Motoroly.

Vyměnili by jste ARM procesor za Intel Atom? Podělte se s námi v diskuzi

 

Zdroj: ph

2 KOMENTÁŘE

  1. Prosím, prosím, naučte se už konečně používat správně i/y. Dnes mi došla trpělivost a musel jsem to napsat. Díky.

  2. bohužel mám osobní averzi k firmě Intel, takže bych vyměnil Intel za ARM jen v krajnim případě, kdy by to předemnou udělalo 80% lidí …
    Microsoft jde do kopru, tak zbývá ještě Intel, ale zatim se drží …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here