Huawei Watch znají svou cenu

4

Čínské Huawei těsně před zahájením letošního barcelonského Světového mobilního veletrhu představilo své vůbec první chytré hodinky s platformou Android Wear. Trochu překvapením je velmi povedený design, díky kterému patří k nejpovedenějším svého druhu.

huawei-watch7

Huawei si ale za něj nechá adekvátně zaplatit. Dnes jsme se dočkali konečných doporučených evropských cen. Jsou sice určeny primárně pro německý trh, ale v celé Evropě půjde o odpovídající alternativy v příslušných měnách.

huawei-watch5

Standardní verze se bude prodávat za 350€, to v přepočtu činí zhruba 9 a půl tisíce korun. Zlatá bude k mání za 400 euro, cca 11 tisíc korun. Hodinky nabízejí Snapdragon 400, 512 MB RAM a konektivitu skrze Bluetooth 4.1. O bližší dostupnosti pro tuzemský trh vás budeme informovat.

 

Zdroj: phonearena

4 KOMENTÁŘE

  1. Ou…mno…čekal jsem nižší cenu. Ale vzhled super a nabízí nejlepší displej na trhu v podstatě, takže si to asi můžou dovolit.

  2. za takovou designovou hrůzu chtít tolik je nechutnost. Kam se hrabou na hodinky od sony, co se dají sehnat pomalu za polovic.

    • Desing je čistě subjektivní věc, podle většiny jsou to jedny znejhezčích hodinek na trhu a musím souhlasit, dle mého názor co se týče desingu lepší než samsung a apple… Pravda je, že cena je poněkud vyšší, bohužel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here