Huawei se stává stále silnějším a poprvé se dostává do tzv. „klubu 100 milionů“!

0

gsmarena_001Společnost Huawei oznámila, že v letošním roce prodala více než 100 milionů chytrých telefonů. Oznámení bylo dnes učiněno prostřednictvím oficiálního účtu společnosti na Weibo.com. Tímto se Huawei připojil k firmám jako je Samsung, nebo Apple a stal se součástí „klubu 100 milionů“.

To přichází téměř pět měsíců po tom, co společnost, která je třetím největším výrobcem smartphonů na světě, oznámila, že v letošním roce dosáhne milníku 100 milionů prodaných zařízení.

Huawei nedávno v Číně spustil prodej své vlajkové lodě Mate 8 a prodejům se tam prý daří. Příští rok bude pro společnost důležitým rokem, protože se očekává, že začne svá zařízení v roce 2016 prodávat i ve Spojených státech – oznámení týkající se plánů prodeje v USA, bude učiněno na nadcházející výstavě CES v lednu.

Podle nedávné zprávy deníku Wall Street Journal budou, Mate 8 a Honor 5X prvními mobilními telefony společnosti Huawei, které se začnou prodávat ve Spojených státech. Společnost také zahájí někdy v příštím roce prodej SmartWatch na americkém trhu.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here