Huawei představí svou novou vlajkovou loď 7. května

0

Jaro je již tradičně bohaté na představování všemožných novinek. Není tomu jinak ani letos, už známe podobu všech vlajkových lodí velkých výrobců a ti menší se podle všeho také nenechávají zahanbit. Důkazem je i chystaný nový high-end od čínského Huawei. Ten by měl volně navazovat na úspěšný model z loňského roku a ponese název Ascend P7.

Huawei-Ascend-P7-smiles-for-the-camera

Měl by nabídnout čtyřjádrový procesor o taktu 1,6 GHz, 2 GB operační paměti RAM a 16 GB vnitřní paměti. Ascend P7 bude opět nabízet dvě čočky fotoaparátů, ta zadní se bude moci chlubit 13 megapixely a přední pak osmi. Smartphone by si měl rovněž rozumět s LTE sítěmi. O výdrž se bude starat baterie o kapacitě 2 460 mAh a celé zařízení by mělo podle všeho pracovat s nejnovějším Androidem 4.4 KitKat, ten však bude opět „obohacen“ vlastní nadstavbou od Huawei.

Huawei-Ascend-P7-surfaces

Ascend P7 bude dostupná v růžové, zlaté, stříbrné a černé barvě. Bližší informace o ceně se pravděpodobně dozvíme až na samotné akci, která je plánována na 7. květen a uskuteční se trochu netradičně v Paříži. Dostupnost v Evropě je odhadována na druhou polovinu června.

 

Zdroj: phonerena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here