Huawei P9 nebude nejspíš představen 9. března! Máme k dispozici také novou vizualizaci.

0

huawei_625x300_51396260320MWC už skončil a Huawei dosud představil svou příští vlajkovou loď P9. Když rozeslala čínská společnost před pár dny pozvánky na 9. března do Berlína, předpokládali jsme, že se bude jednat o akci, na které bude představen Huawei P9. Nyní se však ukazuje, že to možná nakonec nebude tak, jak jsme předpokládali.

Podle nových zpráv z Číny totiž nepředstaví Huawei novou vlajkovou loď 9. března. Nejmenovaní úředníci společnosti totiž potvrdili, že telefon existuje a že se na něm pracuje, ale projekt se nejspíš zpozdil. Nastaly prý totiž technické komplikace, které mají mít něco společného s duální kamerou na zádech P9. Z tohoto důvodu se prý představení telefonu zpozdí možná o celý měsíc.

Přesné datum zatím nebylo zmíněno, ale můžeme si být všichni jisti tím, že bude nová vlajková loď představena v blízké budoucnosti. Stejný zdroj tvrdí, že P9 nebude mít 6 GB RAM, ani zcela nový chipset Kirin – pravděpodobně bude použit Kirin 950, který najdeme, i v telefonu Mate 8.gsmarena_001K dispozici máme také nové vizualizace telefonu Huawei P9. I když potvrzují, že bude mít telefon duální kameru, jsou velice odlišné než ty minulé, jelikož zmizel laserový autofokus a snímač otisků prstů na zadní straně je nyní kulatý, což se nám moc nezdá, jelikož v minulosti byl již několikrát potvrzen čtvercový snímač. Kromě toho se také změnila pozice kamery a proximity senzoru na přední straně.gsmarena_002To znamená, že skutečný design P9 je nám zase méně jasný, jelikož máme k dispozici dvě zcela rozdílné verze a o obou čínské zdroje prohlašují, že jsou věrohodné.

Máme pro vás ještě jednu lahůdku, a to že FCC certifikovala zařízení Huawei Eva-L09, což by mohl být s velkou pravděpodobností právě telefon P9. Pokud ano, pak Vám můžeme říci, že alespoň jedna ze čtyř variant této vlajkové lodi bude mít kapacitu baterie 2900 mAh. Hardwarově nejslabší verze P9 by měla stát 1 888 CNY (asi 7 200 Kč), zatímco nejlepší by Vás měla přijít na 4 088 CNY (asi 15 500 Kč).

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here