Huawei P9 by měl mít dle nejnovějších zvěstí celých 6 GB paměti RAM!

1

Huawei-21Huawei P9 by měl mít dle posledních spekulací opravdu mimořádné hardwarové vybavení. Překvapující je zejména paměť RAM, která by měla mít 6 GB, což je víc než má průměrný notebook.

Podle dřívějších pověstí, se začne telefon prodávat v březenu 2016, ale dle nedávných zvěstí by mohla být společnost v předstihu a porazila by tak svou konkurenci.

Kromě poslední zvěsti o neuvěřitelném množství paměti RAM, je třeba zdůraznit také to, že paměť bude s největší pravděpodobností DDR4, která pracuje velice rychle. Pokud jde o procesor, tak Huawei P9 by mohl být poháněn stejným čipem Kirin 950 jako jeho předchůdce.

K dispozici budou pravděpodobně tři verze, jak tomu bylo u předchůdce P8. Tyto tři varianty se budou lišit rozměry obrazovky a pamětí RAM:

  1. Huawei P9 Lite: 5 palcový displej a 4 GB paměti RAM
  2. Huawei P9: 5,2 palcový displej a 6 GB paměti RAM
  3. Huawei P9 Max: 6,8 palcový displej a 6 GB paměti RAM

Další novou funkcí, která bude doprovázet tuto řadu čínských smartphonů by měli být foto snímače Exmor IMX2X6 13 MP pro zadní kameru. Huawei také pracuje na vlastním grafickém čipu, který bude možná představena na CES.

Dle poslední zprávy bude cena Huawei P9 enormní: 768 $. Je zřejmé, že se společnost snaží držet krok s konkurencí, a to i pokud jde o cenu. Jsme přesvědčeni o tom, že kdyby byl telefon levnější, stal by se prodejním hitem.

Zdroj

1 komentář

  1. Tak zatím je to ryze spekulativní. Nicméně Výbava by to byla víc než slušná. P8 se opravdu povedl, takže zde se to posune určitě dál. Huawei svou kvalitu ukazuje dlouhodobě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here