Huawei na veletrhu IFA představí Ascend Mate 7 s čtečkou otisků prstů

1

Čínské Huawei si pro nás chystá další nový high-end. Má nést název Ascend Mate 7 a oficiální odhalení je údajně v plánu během veletrhu IFA, jež se každoročně koná v prvním záříjovém týdnu. Hlavní a největší novinkou má být čtečka otisků prstů, jež je už od minulého roku žhavou novinkou.

Huawei-Ascend-Mate-7

Prodávat se podle neoficiálních zdrojů bude ve dvou variantách, jež se budou lišit rozlišením displeje a velikostí RAM. Oba by měly disponovat 6″ displejem a jedna varianta nabídne QHD rozlišení, druhá pak „jen“ FullHD zobrazovač. Verze s QHD displejem prý přijde na trh s 3 GB operační paměti RAM a FullHD varianta si bude muset vystačit s 2 GB RAM.

Huawei-Ascend-Mate-7-1Zbylá výbava by měla být společná a hovoří se o osmijádrovém procesoru Kirin 920 a 13 MPx zadním fotoaparátu. Přední čočka údajně nabídne hned 5 megapixelů. Dále se počítá s plnohodnotnou datovou konektivitou včetně LTE a NFC. Smartphony budou podle posledních zpráv pracovat s Androidem 4.4 KitKat a poslední verzí nadstavby Emotion UI. Více informací o dostupnosti se dozvíme až během záříjové keynote.

 

Zdroj: fonearena

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here