Huawei má na letošním MWC představit ještě model střední třídy Ascend G6

2

Posledních pár dnů je ohledně úniků velmi napilno, jelikož MWC v Barceloně je opravdu na dosah. Tento mobilní svátek je hodně štědrý, co se týče novinek v této oblasti. Každý den se před touto akcí objeví velký příval informací ohledně chystaných zařízení.

Huawei-Ascend-G6

Dnes nám opět známý informátor nadělil fotografii připravovaného smartphonu od společnosti Huawei, která v poslední době patří mezi mobilní špičku. Ten nese název Ascend G6 a designem připomíná velmi oblíbený Ascend P6, který bude v poslední době takovou Mekkou pro jejich nová zařízení.

G6 bude asi zapadat mezi střední třídu, což naznačuje laciněji vypadající vzhled, senzorová tlačítka a nejspíš plastové tělo, protože záda nepřipomínají broušený hliník. Navíc už nějakou dobu zpět vyšlo několik fotografií z FCC, kde šlo jasně vidět, že bude převládat plast. U této kategorii je typické vydat několik barevných variant, což je důležité pro zaujmutí mladých lidí. Huawei představí hned pět barevných variant, a to růžovou, černou, bílou, modrou a zlatou. Některé budou ještě v dalších verzích, jelikož půjde modifikovat boční strana, kde si pak také budete moct vybrat z několika variant, naznačuje to alespoň uniklá produktová fotografie.

Tipuji to tak na lepší střední třídu se slušnou cenovkou, která hraje vždy tu nejdůležitější roli při výběru nového chytrého zařízení. Více informací a fotografií získáme díky letošnímu veletrhu, kde bude představena i nová vlajková loď Ascend P7. Podle některých by tato firma měla na této akci ještě odhalit chytré hodinky a nový phablet, takže toho nebude vůbec málo. Myslím si, že letos se je rozhodně na co těšit.

Zdroj: @evleaks

2 KOMENTÁŘE

  1. Podle dstupných zdrojů by měl mít 1,3GHz MediaTek MT6582 a androidu 4.2.2. 2GB RAM, 8Mpx/5pxmpx, displej 4,5″ srozlišením 960 × 540.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here