Huawei chystá nový supersmartphone

1

Huawei se se svými smartphony vždy drželo při zemi a nejvíce sázelo na zajímavý design a atraktivní rysy. Podle posledních informací se však již v brzké době dočkáme nového high-end smartphonu, který svou výbavou může zastínit i taková jména jako Samsung Galaxy S5 nebo LG G3.

Huawei-Mulan-1

Hadwarové specifikace nám odhalil benchmark AnTuTu, ve kterém model s krycím označením H60-L02 získal 36 tisíc bodů. K těm mu dopomohl osmijádrový procesor vlastní výroby s taktem 1,3 GHz spolu s 3 GB operační paměti RAM. Dále z benchmarku vyplynulo, že model nabídne 4,9″ 1080p FullHD displej a 13 MPx fotoaparát na zádi. Ten na přední straně by si měl rozumět s hned s 5,1 MPx. Poslední známou informací je nejnovější Android 4.4.2 KitKat, který pravděpodobně opět nebude ochuzen o vlastní nadstavbu.

mulan-antutu-2

Bližší informace o oficiálním odhalení, ceně , ba dokonce uvedení na tuzemský trh zatím bohužel nemáme. Spekulace naznačují termín v polovině července, těžko však říct, nakolik jsou tyto zvěsti pravdivé.

1 komentář

  1. Údaje o HW výbavě se server od serveru liší, nicméně výkon vypadá velmi slušně. Huawei By měl želízko do další skupiny zařízení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here