Příští vlajkový telefon od HTC bude mít nejspíš změněný název. Nová zpráva tvrdí, že smartphone, který byl v minulosti označován jako HTC U nebo HTC Ocean, bude mít ve skutečnosti název HTC U 11.

Tato zpráva pochází z VentureBeat a poznamenala ji Evan Blass “@evleaks”. Říká, že název HTC U 11 má být jasný v tom, že tento telefon je opravdovým nástupcem HTC 10, přičemž “U“ znamená, že patří do stejné skupiny telefonů HTC U Ultra, kterou společnost zahájila počátkem tohoto roku.

Stejná zpráva také tvrdí, že HTC U 11 bude prodáván v pěti různých barvách: bílá, černá, modrá, červená a stříbrná. Ne všechny barvy budou k dispozici na všech trzích.

HTC potvrdilo, že oznámí tento nový smartphone v řadě U 16. května. Předchozí zprávy tvrdí, že telefon bude mít 5,5-palcový QHD displej, bude poháněn procesorem Qalcomm Snapdragon 83. Bude mít 4GB RAM, v Číně 6GB RAM. 12MP zadní kameru a 16MP přední kameru. Nejzajímavější zpráva o telefonu je ta, že by měl mít rám s vestavěnými senzory, které budou pro řadu funkcí tohoto zařízení – které HTC údajně pojmenoval Edge Sense.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here