HTC One Mini 2 bude pravděpodobně ochuzen o funkce Zoe a Motion Launch

0

O zmenšené variantě současného high-endu HTC One s přízviskem Mini 2 se spekuluje už opravdu dlouho. Podle posledních zpráv bude zmenšená varianta však ochuzena i o několik softwarových funkcí. Konkrétně se hovoří o funkci Zoe nebo Motion Launch.

htc-one-mini-2-leak

Pro méně znalé, Zoe ve zkratce umí zachytit snímek spolu s hloubkou ostrosti a díky tomu je následně možné upravit zaostření na určitý objekt. Dále pak tato funkce umožňuje i automatickou tvorbu highlightů z vámi vytvořeného materiálů a další ne tolik proklamované funkce. Motion Launch zase pro změnu umožňuje odemknout zařízení dvojím poklepáním na displej a také spuštění předem nadefinované aplikace nakreslením gesta na uzamčený displej.

htc-one-mini2-m8

Právě o tyto funkce by měla být menší verze HTC One ochuzena a kdo ví, jestli se k nim časem nepřipojí i další. Zatím stále neznáme oficiální datum představení a o ceně se také prozatím stále spekuluje. Podle všeho se ovšem můžeme těšit na 4,5″ HD Ready displej, fotoaparát s 13 MPx a na čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 s taktem 1,4 GHz. Dále se hovoří o 1 GB operační paměti RAM a velmi pravděpodobná je také přítomnost aktuální verze operačního systému Android 4.4 KitKat.

 

Zdroj: thedroidguy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here