HTC One M8s jako nástupce loňského One M8

1

HTC v neděli představilo svou novou vlajkovou loď pro celý letošní rok, novinka se však v mnoha ohledech podobá loňskému modelu. Toho si samozřejmě všimli i kritici, jež poukazují na málo inovací a pomalý vývoj.

HTC One M8

Tchajwanská společnost však krom špičkového high-endu představila i trochu kontroverzní One M8s, který má nahradit loňský One M8. Ten bude v následujících týdnech stažen z prodeje a nahradí jej právě tento model. Změny se dotkly jen čipsetu, který povýšil na osmijádrový Snapdragon 615 s 64-bitovou architekturou.

HTC-One-M9_5

Podle oficiálního vyjádření bude tento upravený model dostupný za doporučenou cenu 499€. To v přepočtu činí necelých 14 tisíc korun a měl by být o více než 5 tisíc levnější, než právě představený One M9. Na trh se dostane spolu s vlajkovou lodí v průběhu března.

 

Zdroj: androidbeat

1 komentář

  1. Nepovažoval bych Snapdragon 615 i přes jeho 64-bit architekturu za povýšení oproti Snapdragonu 801. S615 má pomalejší sběrnici i RAMky, horší grafiku, zvládne nižší rozlišení displeje, nedokáže přehrát 4K video a neumí ani USB 3.0…HTC asi spadlo z višně, když tomu nasadili cenovku 500 eur :D…to si každý radši koupí v doprodeji původní M8 nebo radši sáhne po G3.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here