HTC One (M8) Prime: nástupce s 5,5 palcovým 2K displejem

1

Jeden japonský web vypustil informace o chystaném modelu, který nese kódové označení „M8 Prime“. O konečném finálním názvu se zatím nic neví. Toto zařízení by mělo být takovým nástupcem klasického One (M8). Možná to může být druhá generace zařízení One Max, jen ve zmenšené verzi, což je samozřejmě daleko lepší, poněvadž 5,9 palcový displej byl fakt šílený a telefon se velmi špatně ovládal, tudíž si možná HTC dalo konečně říci.

HTC One (M8)_2
Klasické HTC One (M8)

Technické specifikace modelu M8 Prime:

  • 5,5 palcový displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů (2K)
  • Procesor Snapdragon 805 APQ8084 + MDM9x35 (to by měl být LTE modul)
  • Zadní fotoaparáty (hlavní): 5Mpix UltraPixel a 18Mpix snímač
  • RAM 3GB
  • ROM 16GB
  • Podpora USB 3.0

Parametry jsou tedy velmi zajímavé, především ale asi ten displej, který by měl nabídnout přímo famózní hodnotu PPI (pixely na palec). Stále ale zastávám názoru, že bohatě dostačuje Full HD rozlišení, poněvadž více už oko těžko rozezná, přesto je to rozhodně posun dopředu.

Zbytek HW je opět na špici a podle mě nehrozí jakékoliv zaseknutí, či padání systému. Plynulost by měla být skoro 100%, takže bude telefon příjemně svižný. Nevím to sice jistě, ale podle výbavy je to víceméně patrné. Už klasické One (M8) je prý, co se týče odladění, jedno z aktuálně nejsvižnějších zařízení na trhu.

Oficiálně by ho samotné HTC mělo uvést někdy během září tohoto roku, což je ještě daleko a do té doby se dozvíme ještě více informací.

Zdroj: htcsoku

1 komentář

  1. pokud bude mit stale tlacitka na displeji a giganticke okraje okolo displeje tak si ho muzou strcit nekam..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here