HTC One M8 Eye na prvních fotografiích

0

Přesně za týden tchajwanské HTC plánuje představit nový smartphone, který bude primárně sázet na své fotofunkce. Už na pozvánce je fráze Double Exposure, jež naznačuje, že model bude disponovat dvěma velmi kvalitními čočkami. Dnes se o této novince díky asijskému e-shopu dozvídáme první zprávy a informace o chystané výbavě.

htc-event-october-8

Design si zachová stejné linie jako u vlajkového modelu One M8 a velké ústupky nenajdeme ani ve výbavě. Na přední straně se bude nacházet 5″ displej s FullHD rozlišením, 2 GB operační paměti RAM a stále aktuální Android 4.4 KitKat. Chybět údajně nebudou ani charakteristické přední stereo reproduktory. Evoluce bude zřejmá až právě u čoček fotoaparátů. Ta zadní nabídne 13 MPx a přední 4 MPx. HTC tak s největší pravděpodobností už konečně upustí od Ultrapixelů, které svou kvalitou nemůžou konkurovat standardním snímačům s vyšším rozlišením.

onem8eye

Více informací o dostupnosti a funkcích se pravděpodobně dozvíme až v příštím týdnu. Keynote je naplánovaná na 8. října a měla by proběhnou za přítomnosti amerického operátora AT&T, pro kterou byl smartphone podle zákulisních zpráv také primárně vyvinut. HTC One M8 Eye by se však měl dostat i do Evropy, datum ovšem zůstává neznámou.

 

Zdroj: thedroidguy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here