HTC Nexus 9 odhaluje specifikace a svou zadní stranu

0

O novém tabletu z rodiny Nexus se hovoří už od začátku prázdnin a původně jsme se jej měli dočkat již během letošního léta. Oficiální odhalení však nakonec bylo odloženo na podzim a 9″ tablet by měl k prvním zákazníkům zamířit spolu s novou generací referenčního smartphonu ze stejnojmenné rodiny.

google-nexus-6-android-silver

Podle posledních indícií se obou zařízení dočkáme velmi brzy. Dnes například Nexus 9 prošel mezinárodní certifikací FCC, díky čemuž už známe i jeho výbavu. Ta bude velmi slušná a krom 9″ displeje můžeme počítat i s QHD displejem a čipsetem Tegra K1 od nVidie. Chybět údajně nebudou ani přední stereo-reproduktory.

nexus 9 leak

Jedním z hlavních lákadel bude bezesporu i nová verze operačního systému Android, jež se zatím skrývá pod písmenem L. Spekulace však naznačují, že mu již brzy budeme říkat Lollipop. Krom toho jsme se také dočkali fotografie zadní strany, na které krom nápisu Nexus můžeme zahlédnout i logo HTC a 8 MPx čočku foťáku spolu s LED bleskem. Na vybrané trhy by se tablet mohl dostat ještě do konce října.

 

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here