HTC bude v příštích třech letech vyrábět telefony Nexus

1

gsmarena_002Není žádným tajemstvím, že HTC se telefonům s Androidem věnuje již dlouho a patří mezi známé zavedené značky, ale zatímco ostatní hlavní hráči, jako je Samsung a LG se zaměřují na stále impozantnější telefony, které ohromují masy, HTC se rozhodlo jít spíše obchodní cestou a údajně uzavřelo dlouhodobé partnerství se společností Google.

Některé dosud nepotvrzené informace, které byly spatřeny na čínské sociální síti Weibo říkají, že HTC s Googlem smlouvu, podle níž bude po příští tři roky vyrábět zařízení Nexus. Tahle zpráva přichází jen chvíli po tom, co uniklo, že dva Nexusy, které jsou naplánovány na tento rok, bude vyrábět právě HTC. Jeden by měl disponovat displejem s úhlopříčkou 5 palců a druhý 5,5 palcovou úhlopříčkou.

Pokud je to pravda, tak by mohlo HTC konečně upevnit svou pozici na trhu a vzpamatovat se ze své současné krize. Fanoušci Nexusů si mohou také být docela jisti, že s jejich oblíbenými smartphony má HTC značné zkušenosti a jejich kousky nebyly vůbec špatné.

Například Nexus One byl ve své době docela působivý, totéž platí i pro tablet Nexus 9, který nabídl vynikající výkon, v té době nový Android 5.0 a také ohromující vzhled s hliníkovým okrajem.

Zdroj

1 komentář

  1. jenže také to již bude nehorázně drahé. Tablety Nexus, když je vyráběl Asus, paráda za pár korun…tablet Nexus 9 od HTC, předražený krám

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here