HTC 10 by mělo přijít s displejem Super LCD 5 a baterií o kapacitě 3000 mAh

0

htc-10-02HTC 10 již bylo předmětem několika úniků, které nám prozradily, že by měl být telefon na vrcholu hlavně v oblasti fotografování. Nyní máme k dispozici další podrobnosti od obvykle spolehlivého leakera @evleaks, který nám odhalil, že by měl tento kousek disponovat displejem Super LCD 5 a baterií s kapacitou 3000 mAh.

Ano, Evan nám tvrdí, že telefon bude disponovat displejem Super LCD 5 namísto AMOLED displeje, který byl uváděn v dřívějším úniku. Ti, kteří ještě o technologii Super LCD neslyšeli, se můžou podívat, co o ní říká Wikipedie:

Super LCD displej se liší od běžného LCD v tom, že nemá vzduchovou mezeru mezi vnějším sklem a zobrazovací vrstvou. Díky toho uživatele tolik neoslňuje a dává uživateli pocit, že je blíže k samotnému displeji. K výhodám Super LCD patří také nižší spotřeba energie a viditelnost na slunci.

Kromě zobrazovací technologie @evleaks odhalila také baterii s kapacitou 3,000mAh, což je pokrok, jelikož předchůdce disponoval nižší kapacitou 2,840 mAh.

Mezi další předpokládané specifikace HTC 10 patří displej s úhlopříčkou 5,1 palců, chipset Snapdragon 820, 4 GB operační paměti, 32 GB rozšiřitelného vnitřní úložiště a USB Type-C. Představení telefonu by mělo nejspíše proběhnout v průběhu příštího měsíce.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here