Jak se očekávalo, dnes byl představen smartphone Honor 7X. Smartphone má 5,93-palcový displej s rozlišením Full HD+ (2160 x 1080 pixelů), poměrem stran 18:9 a tenkými rámečky.

Je poháněn čipovou sadou Kirin 659 a má 4 GB paměti RAM. Dodává se s 32, 64 nebo 128 GB úložištěm, které lze rozšířit až o dalších 256 GB pomocí karty microSD. Honor se také rozhodl vybavit tento smartphone nejnovějšími trendy a vybavit toto zařízení 7X o dvojitý fotoaparát s 16MP a 2MP senzory, které Vám umožní zachytit skvělé momenty. Selfie kamera má 8MP.

Telefon má baterii s kapacitou 3,340 mAh s technologií Huawei SuperCharge. Je odolný vůči vodě a prachu podle hodnocení IP67. Je zde Android Nougat 7.1 s EMUI, ačkoli se očekává, že v blízké době bude na toto zařízení dostupná aktualizace pro Android Oreo.

Má kovové tělo, snímač otisků prstů, který se nachází na zadní straně a je dodáván ve třech barevných provedeních: Aurora Blue (modrá), Midnight Black (černá) a Platinum Gold (zlatá).

Zařízení od společnosti Honor jsou populární nejen v Evropě, ale i v USA a to díky tomu, že jsou cenově přístupné a nabízejí skvělý design.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here