Hisense A1: telefon s duální kamerou pro masy?

0

1-160119110519648Hisense se stále snaží prorazit na domácím i zahraničím trhu a nový smartphone s duální kamerou nesoucí název Hisense A1 může být přesně to, co společnost potřebuje.

Hisense je jedním z hlavních hráčů na trhu s bílým zbožím a jeho televizory jsou také uznávané, ale jejich telefony jsou jinou kapitolou. Hisense dokáže postavit kvalitní telefony, ale úroveň hardwaru a podpora, kterou nabízejí, je několik let za konkurencí. Přesto se to však ještě společnost rozhodla zkusit.

Jejich nejnovější kousek s názvem Hisense A1, je telefon, který by mohl značce pomoct prorazit i na trhu se smartphony. Tento telefon totiž disponuje duální kamerou a měl by být dostupný za přijatelnou cenu.

Tento elegantní telefon se může pochlubit 5 megapixelovým fotoaparát na přední straně, plus 13 a 2 megapixelovými fotoaparáty na zadní straně. Jde však také o to, zda Hisense dvěma fotoaparáty zlepšuje kvalitu fotek nebo se jedná jen o trik.1-160119110503558

Specifikace procesoru nebyly zatím odhaleny, ale telefon by měl mít 3GB paměti RAM, baterie kapacitu 3000mAh a fyzické domovské tlačítko bude mít snímač otisků prstů.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here