Google uzavřel partnerství s 28 výrobci automobilů jimž dodá OS Android Auto

1

Nový operační systém určený pro automobily Android Auto nalezneme v prvních vozidlech již v průběhu příštího roku. A máme se opravdu na co těšit, konečně se palubní jednotky jednotlivých automobilů sjednotí a budou moci nabídnout ty nejnovější technologie všem řidičům, bez rozdílu značky. Právě díky globálnímu vývoji by se měl OS Android Auto stát jedním z prvků základní výbavy každého automobilu.

Ani výrobci si nechtějí nechat utéci příležitost ušetřit prostředky, jenž vynakládají do vývoje vlastních systému. Který budou moci v budoucnu nahradit právě systémem Android Auto, tím jim odpadne starost o vývoj a údržbu daného systému. Nikoho tak již nepřekvapí že k dnešnímu dni s Googlem uzavřelo partnerství hned 28 výrobců automobilů mezi kterými nechybí ani česká Škoda auto.

 

Android Auto partneři

1 komentář

  1. Zajímavé – chybí hlavně BMW a Mercedes. Chápu, tyto prémiové značky chtějí jít vlastní cestou. Ovšem po bohatých zkušenostech s „palubními počítači“ a navigacemi těchto výrobců se obávám, že na tomto jejich rozhodnutí vydělá především Audi. :)))

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here