Google Play nyní zobrazuje rozsah in-app nákupů v jednotlivých hrách a aplikacích

0

Google nedávno ohlásil svůj záměr uveřejňovat údaje o in-app nákupech přímo v informační hlavičce hry či aplikace v Google Play storu.  Nyní tak budete informování o cenovém rozsahu nákupu v aplikaci dříve než si aplikaci nainstalujete.  Tato novinka moc nepotěšila vývojáře, mnozí dokázali využít in-app nákupů k větším výdělkům, než by vydali placenou aplikaci bez těchto nákupů. Až čas ukáže zdali se nadále budou vývojáři zaměřovat na tento zdroj příjmů či se opět vrátí k placeným verzím.

Vyjma informace o in-app nákupech se nově v Google Play dozvíte adresu vývojáře, vydávání aplikací již tak není tolik anonymní jako doposud. Tento krok byl jistě podniknut z důvodu větší ochrany všech uživatelů, přeci jenom se Google Play nachází značné množství zkopírovaných či škodlivých aplikací. Bohužel drobní vývojáři v této chvíli byli nuceni uveřejnit adresu svého trvalého bydliště, proti čemuž se hojně protestovalo avšak Google v tomto případě nepřistoupil na žádný kompromis.

Informace o rozsahu nákupu v aplikaci zobrazíte v mobilní verzi Google play v sekci Další informace

2014-10-01 09.37.12 2014-10-01 09.37.31

Informace o vývojáři a rozsahu nákupu v aplikaci ve webové verzi Google Play jsou k nalezení pod položkou Další informace

inapp

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here