Google chystá nový Google Play. Jak bude vypadat?

0

Od konference Google I/O, která se konala tento rok v červnu, již uplynul nějaký ten pátek. Právě na této konferenci představila společnost Google nový Android „L“, který následně vypustila do testování mezi pár telefonů. S novým Androidem ale přišel i nový design, který nese název „Material Design“.

Jenomže Material Design není prozatím moc kde vidět a Google se do hromadných úprav (zatím) nehrne nějak moc akčně. Do stylu Material Designu nedávno společnost přepracovala aplikaci Hangouts a v dřívější době již i Google+ (popřípadě do podobného stylu).

V následujících týdnech se ale nejspíše dočkáme nové verze Google Play, která ponese číselné označení 5.0. Právě tato verze by měla být kompletně napsána v Material Designu, díky kterému bude vypadat aplikace trochu jinak.

nexus2cee_wm_c

Rozdílu mezi původním designem a novým designem si povšimnete ihned na první pohled. Nový design má mnohem sytější barvy, větší „stavovou“  lištu aplikace a tlačítka se zbavila poměrně nudného křížku na pravé straně tlačítka.

nexus2cee_Screenshot_2014-09-15-18-29-15 nexus2cee_wm_Screenshot_2014-09-15-09-17-37

 

Pokud se podíváme například na výpis aplikací, i zde jsme se dočkali mírného grafického přepracování. Opět zde můžeme vidět zvětšenou lištu aplikace, která jest hlavním znakem Material Designu, a celkové zjednodušení celého grafického prostředí.

 

Zdroj: AndroidPolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here