Globální dostupnost LG G5 odstartuje 31. března

0

gsmarena_001LG oznámilo, že jeho nejnovější vlajková loď – LG G5 – bude celosvětově v prodeji od 31. března. Jihokorejská společnost uvedla, že modulární telefon by měl přijít s kamerovým modulem a akumulátorem v celkové hodnotě přes 100 $. Moduly zdarma se však mají měnit v závislosti na zemi, takže nemůžeme s jistotou říci, že u nás nějaké dostaneme.

Ceny páru přátel G5 byly také odhaleny. Modul Cam Plus bude stát okolo 85 $, zatímco zvukový modul (Bang & Olufsen DAC) bude přibližně za 160 $.

Ve Spojených státech již Best Buy začal přijímat předobjednávky pro AT&T a Sprint verze, varianta Verizon bude v předobjednávkách k dispozici až od 24. března.gsmarena_002

Maloobchodník nabízí slevu 100 $ s možností zakoupení dvouleté smlouvy se společností Sprint. Případně získá kupující 100 dolarovou Best Buy dárkovou kartu a aktivaci měsíční splátky – tohle promo je k dispozici také pro variantu AT&T.

Kromě toho přijde se všemi telefony balíček v hodnotě 90 $, který bude obsahovat náhradní baterii, nabíjecí kolébku a adaptér USB-C – micro-USB.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here