Gionee S8 má 4 GB RAM, Helio P10, snímač otisků prstů a celokovové tělo|MWC 2016

0

gsmarena_006Na Mobile World Congress představila společnost Gionee svou vlajkovou loď pro rok 2016 s označením S8. Telefon nabízí celokovové tělo.

Pokud jde o hardware, je telefon vybaven 5,5 palcovým Full HD AMOLED displejem, okta-core procesorem Helio P10 od MediaTeku, 4GB operační paměti, vnitřní pamětí 64 GB, 16 MP fotoaparátem s PDAF a laserovým systémem automatického ostření, LTE konektivitou a baterií o kapacitě 3000 mAh s rychlým nabíjením. Domovské tlačítko v přední části telefonu slouží také jako snímač otisků prstů.

Gionee nabízí Force Touch s podobnou funkčností jako u iPhonu 6s. Tato funkce pracuje s aplikacemi od Gionee, které jsou na zařízení přeinstalovány, a společnost se bude snažit systém v nadcházejících měsících zdokonalit.

S8 je také prvním telefonem, od Gionee s nejnovější nástavbou Amigo 3.2 a Androidem 6.0 Marshmallow.

gsmarena_001 gsmarena_002 gsmarena_003 gsmarena_004

Navigace fotoaparátu byla zjednodušena, takže máte rychlý přístup k filtrům a expozičním režimům. Telefon disponuje funkcí OCR, takže vyfocený text bude možné automaticky převést do dokumentu. S8 umí také přidávat filtry na videa a zatím nabízí 7 druhů těchto filtrů.

Gionee S8 se bude prodávat za 449 eur, přičemž do prodeje by měl jít koncem března. Bylo by jistě zajímavé, kdyby výrobce přešel u všech dalších modelů na celokovové tělo a nový Android Marshmallow. V nadcházejících týdnech a měsících budeme o vlajkové lodi od Gionee jistě mluvit ještě mnohokrát, takže zůstaňte naladěni.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here