Gameloft: herní pecky pro Nokie X úplně zdarma

0

Nokia ve spolupráci s herním studiem Gameloft, které stojí za spoustou kvalitních her, si přichystala menší akci, při které rozdává hry úplně zdarma. Týká se to čistě jen modelů s upraveným Androidem, proto o tom píšeme.

Asphalt-8-Airborne-on-Nokia-X

Pokud vlastníte model Nokia X, Nokia X+, nebo Nokia XL, tak si můžete stáhnout hned tři herní tituly úplně zdarma. Jedná se o hry Real Football 2014, Asphalt 8 a Dungeon Hunter 4. Tyto hry naleznete normálně na Google Play také zdarma, stejně tomu tak je a bylo v upraveném obchodě pro Nokie X. Takže co tedy Nokie s Gameloftem těmto majitelům vlastně daruje? Daruje jim speciální edice, jenž jsou nějak obohaceny (virtuální body, balíček aut, apod.). Celková cena těchto prémiových vylepšení vychází normálně na přibližně 40EUR. Výhodou je i optimalizace pro tyto zařízení, takže by se Vám hry neměly jakkoliv sekat.

Celá akce už začala a končí 31. srpna tohoto roku. Pokud tedy máte nějaký model Nokie X, tak si nějakou hru určitě stáhněte a dejte nám vědět, jak je to doopravdy s tím prémiovým obsahem.

Zdroj: Nokia

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here