Galaxy S7 a S7 Edge je nyní celosvětově v prodeji!

0

gsmarena_001Už žádné předobjednávky – telefony Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge jsou nyní oficiálně v prodeji. To také znamená, že ti z vás, kteří propásli svou šanci při rekordním předprodeji, si od dneška mohou telefon zakoupit v mnoha tuzemských e-shopech, horší zprávou je však to, že zřejmě nedostanete virtuální realitu Gear VR zdarma, tak jako tomu bylo v předprodeji.

Lidé, kteří si telefon objednali v předprodeji, k němu mají navíc zdarma Gear VR a balík 6-ti her (v odhadované hodnotě asi 3 800 Kč).

Například německý Vodafone bude však k telefonům přidávat VR i nadále. Německé O2 Vám zase k telefonu přidá zdarma 32 GB kartu.

Ve Velké Británii Vám O2 nabídne při koupi S7 do 21. dubna VR za poloviční cenu. EE přidá 32GB microSD kartu, bezdrátovou nabíječku a screen protector.

U českých prodejců jsme žádné bonusy ke koupi nenašli, ale pokud nějaké objevíte, neváhejte nás informovat, budeme vám velice vděční.

Pokud jste na novou vlajkovou loď od Samsungu netrpělivě čekali, tak neváhejte a objednejte si ji, jelikož Galaxy S7 a S7 Edge je od dneška oficiálně v prodeji!

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here