Fotomobil Galaxy K zachycen na nových fotografiích

0

Samsung u čtvrté generace svého top modelu Galaxy S4 představil i obdobný kousek, který nesl přídavek Zoom. Už z názvu bylo patrné, že to bude fotomobil, což také byl a stále je. Pátá generace Galaxy S je už tady, tudíž je načase představit i ostatní modely, jako mini, Zoom a Active. O tom odolném se stále spekuluje, poněvadž S5 je sama odolná, takže by nový Active musel být superodolný aby klasickou verzi nějak předčil.

Samsung-Galaxy-K-2Samsung-Galaxy-K

O Zoomu aka Galaxy K se spekuluje už delší dobu a opět tu máme dvě nové fotografie znázorňující záda tohoto modelu. Podle nich je patrné, že zadní strana bude tvořena stejnými materiály, jako u Galaxy S5. Sice kousek na fotografiích má přes ně plastový průhledný obal, ale i tak je to znatelné. Záda tedy budou mít ty dírky, tudíž by telefon neměl být náchylný na otisky prstů. Parametry jsou již delší dobu nezměněny, tudíž tady jsou.

 

Technické specifikace:

  • 4,8 palcový Super AMOLED displej s HD rozlišením (1280 x 720 pixelů)
  • Šestijádrový procesor Exynos 5 Hexa SoC
  • 2GB RAM
  • 20Mpix fotoaparát s 10x zoomem
  • Přední 2Mpix kamerka
  • Android 4.4.2 KitKat

Více informací prozatím nemáme, ale pokud pozvánka od Samsungu nelže, tak by tento kousek měl být představen již 29. dubna, takže bychom měli všechno již brzy vědět. Zatím je jasné, že nová generace bude daleko lehčí a tenčí, což budou asi nejmarkantnější změny.

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here