Fotografie LG G5 byly zveřejněny v dubajském inzerátu! Prodávaly se i obě verze telefonu Galaxy S7.

0

LG-logo-wallČlověk by si myslel, že nákup nejnovějších vlajkových lodí když ještě nejsou ani představeny, je nemožný. U telefonů Samsung Galaxy S7, S7 Edge a LG G5 to však možné je.

Všechny tři byly totiž k dispozici v Dubaji, inzeráty však byly před malou chvílí smazány. Jednalo se o zcela nové telefony v původním obalu a s platnými číslem IMEI.

Pojďme si tedy ukázat, za kolik se daly telefony pořídit již před samotným představením:

  • Galaxy S7 Edge: 4500 AED (asi 29 500 Kč)
  • Galaxy S7: 4200 AED (asi 27 500 Kč)
  • LG G5: 2500 AED (asi 16 500 Kč)

O telefonech od Samsungu se však nyní bavit nebudeme, jelikož v předchozích dnech jsme jim již věnovali hodně pozornosti.lgg5leakNa LG G5 se nám nyní naskytl dosavadně nejlepší pohled. Doposud jsme totiž telefon viděli pouze s plastovým krytem, dnes nám však v pohledu na záda telefonu nic nebrání a můžeme tím pádem zhodnotit design. Jak se očekávalo, telefon je z kovu a má duální fotoaparát. Přístroj se zezadu velice podobá Nexusu 5x (také dílo LG), jediným rozdílem oblast fotoaparátu, jelikož u telefonu G5 není kvůli dvěma snímačům kulatá.

Tyto smartphony byly dovezeny ze Spojených Států a jsou s velkou pravděpodobností pravé. Žádný způsob jak to ověřit však nemáme, tudíž bude nejlepší si počkat na skutečné představení. Jak se vám design nové vlajkové lodi od LG líbí?

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here