Fotoaparát telefonu Huawei P9 byl skutečně vyvíjen ve spolupráci se společností Leica

0

huawei logoSpolečnosti Huawei a Leica v únoru oznámily, že budou společně pracovat na vývoji v oblasti mobilního fotografování a nadcházející vlajková loď P9 bude prvním výsledkem vzájemné spolupráce. Tato zajímavá zpráva byla odhalena předsedou společnosti Huawei Guo Pingem na tiskové konferenci kde byla zveřejněna také výroční finanční zpráva.

Chystáme se představit naši novou vlajkovou loď P9 velmi brzy a jedná se o produkt, na kterém jsme spolupracovali se společností Leica.

Mezitím unikla fotka, která zachycuje již známá záda P9 s duálním fotoaparátem, který je již tím pádem téměř jistý. Jenže tato fotka nebyla jako ty předchozí, jelikož tentokrát zde můžeme vidět i přidané logo Leica. Z fotky zjistíme také to, že čočka od uctívaných specialistů na optiku ze společnosti Leica bude mít clonu f/2.2 a 27 mm ekvivalentní ohniskovou vzdálenost.gsmarena_001Začínají se nám ukazovat opravdové výhody spolupráce společností Huawei a Leica, jelikož je jasné, že když ponese telefon na zádech takto uznávanou německou značku, pozvedne to jeho prestiž a Leica rozšíří svůj sortiment i mezi mobilní telefony, což jí jistě zajistí vyšší zisky. No, teď už si musíme jen počkat, jelikož již za čtyři dny (6. dubna) by měl být Huawei P9 představen.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here