Finská Nokia plánuje v blízké budoucnosti představit několik nových telefonnů! Prozradil to zdroj z Microsoftu

0

Nokia novy smartphone 2017
Generální ředitel společnosti Nokia bude podle včerejší zprávy řečnit na MWC 2017 a dnes oznámil generální ředitel společnosti Microsoft pro Asii a Pacifik James Rutherfoord, že HMD Global plánuje tento a příští rok představit několik telefonů. HMD Global je společnost, která získala od Microsoftu práva na výrobu zařízení pod značkou Nokia a zároveň také spolupracuje se skutečnou finskou Nokií.

Podle vietnamské publikace, která odpovídala slovům Rutherfoorda, budou do konce tohoto roku představeny dva nové telefony Nokia a na začátku 2. čtvrtletí příštího roku bychom se měli opět dočkat „nejméně“ dvou smartphonů této značky.

Vietnamská zdroje pochází z FIH Mobile, což je dceřiná společnost Foxconnu. Telefony se nejspíš budou vyrábět právě v místní továrně, která byla dříve provozována společností Nokia a následně Microsoftem. Vypadá to tak, že FIH představí dvě nové Nokie tento rok, zatímco HMD bude tvrdě pracovat na telefonech, které by mohly být představeny v dubnu nebo květen roku 2017.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here