Eton Thor: Číňan s 5000mAh baterií

2

Skoro každý z nás by uvítal větší kapacitu baterie ve svém chytrém zařízení, což je problém dnešní doby. Toto mohou částečně vyřešit externí baterie, které ale zabírají další místo, nebo Vám zvětší hmotnost a tloušťku samotného telefonu. Jedna čínská firma má ale řešení, chystají totiž smartphone s monstrózní baterií.

Společnost Eton totiž začne brzy vyrábět model „Thor“ (nebo také „Thundergod“), jenž bude disponovat 5000mAh baterií. To už je opravdu šílenost, jelikož většina z nás nemá ani sotva polovinu. Možná přemýšlíte nad tím, jak je vůbec telefon tlustý, což je jeho jediná vada. Sám si ale nemyslím, že by 9mm bylo zrovna hodně, při pomyšlení nad velikostí baterie.

eton-thor

Pracovat bude s osmijádrovým MediaTek procesorem MTK6592, který je taktován na 1,7GHz či 2,0GHz. O grafický pohon se stará Mali-450. Dále bude pohánět telefon ještě 2GB RAM paměti a nejspíš Android ve verzi 4.2 Jelly Bean, což není stále potvrzeno.

Uvidíme, jak si společnost poradí s designem celého telefonu, protože prozatím je to velmi zajímavý kousek, tedy minimálně co se týče baterie. Líbil by se Vám smartphone s takto velkou baterií, nebo Vám aktuální kapacita plně dostačuje?

Zdroj: neowin

2 KOMENTÁŘE

  1. Zdravim. Mobil s takovou baterii by už měl v dnešni komunikačni době opravdu smysl. V mém telefonu mám baterii o kapacitě 2100mAh a v pohodě ji vycucnu i dvakrát za den. V tomto případě by takový telefon mohl vydržet i dva dny tvrdé práce. Pokud ho soudruzi neošidí na kvalitě komponent tak bude na trhu velice žádaný.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here