Dostane LG Nexus 5 aktualizaci na Android N?

0

Předevčírem uvolnil Google testovací verzi android N pro Nexus zařízení, ale v seznamu zařízení chybí LG Nexus 5, který se za svou životnost zatím vždy dočkal aktuální verze systému. Přestože je Nexus 5 již starší zařízení, je možné, že se aktualizace dočká brzy také, alespoň v podobě testovací verze.lg_nexus_5_android_n_repozitar

Nic není ztraceno, web TheBleg poukazuje na repositář git, ve kterém Google zmiňuje kódové označení hammerhead, které patří právě LG Nexus 5. Kód na repositáři je o datovaný včerejším datem, pro fanoušky Googlu a stávající majitele Nexusu 5 to může být tedy velmi pozitivní zpráva, protože se s největší pravděpodobností dočkají minimálně testovací verze Androidu N. Vzhledem ke stáří zařízení by nebylo vůbec zvláštní, kdyby podporu Google zatrhnul, avšak vypadá to, že tomu tak nebude.

Google se ovšem prozatím k aktualizaci nijak nevyjádřil, abyste tedy nejásali předčasně, ještě svou radost kroťte, avšak vzhledem ke zmínkám v repositáři bychom se podpory Androidu N vůbec nedivili. Nezbývá tedy než čekat a doufat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here