Detailní snímky HTC 10! Podívejte se, jak bude vypadat nová vlajková loď společnosti HTC.

0

gsmarena_002Nyní, když už jsou telefony Samsung Galaxy S7 a LG G5 dávno představeny, skalní fanoušci Androidu soustředí svou pozornost na HTC. Tchajwanský gigant nás nechává čekat na svou vlajkovou loď poměrně dlouho, ale to by se mu mohlo docela vyplatit, protože ponechává dostatek času na to, aby HTC 10 nasbíralo spoustu potencionálních kupců. Naštěstí se už čekání chýlí ke konci, jelikož telefon by měl být představen 12. dubna.

gsmarena_001gsmarena_0022 gsmarena_003 gsmarena_004

V současné době se nám nabízí pohled na kovové šasi telefonu, a to velmi zblízka. Vypadá to, že telefon bude nabízen v šedé, černé a nejspíš i zlaté barvě (možná přibydou i další). Díky porovnání s dřívějším únikem získávají tyto snímky na důvěryhodnosti.

gsmarena_005 gsmarena_006 gsmarena_007 gsmarena_008

Snímky nám poskytují blízký pohled na krásné křivky modelu a prozrazují některé drobné detaily, jako je přítomnost dvojice vodorovných anténních linek na zadní straně, nebo plastový díl okolo 3,5 mm jacku, nabízí se nám také pohled na konektor USB typu C. Jelikož se jedná pouze o šasi HTC 10, tak se nám samozřejmě nenaskytuje žádný pohled na přední stranu přístroje, ale tu vidíme v již zmíněném dřívějším úniku.gsmarena_003Pokud jde o specifikace, HTC 10 by měl přijít s displejem o úhlopříčce 5,1″ s QHD rozlišením (není jisté, zda půjde o typ LCD nebo AMOLED), procesorem Snapdragon 820 se 4 GB operační paměti a HTC tvrdí, že bude mít velmi zajímavou kameru (dle zvěstí se bude jednat o 12MP Ultrapixelový snímač). Také by se měla v domovském tlačítku nacházet čtečka otisků prstů a baterie by měla disponovat kapacitou 3000 mAh.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here