Cut the Rope 2 oficiálně pro Android

1

Pokračování velmi oblíbené logické hry konečně dorazilo i na zařízení s operačním systémem Android. Cut the Rope 2 byla ještě do nedávna dostupná pouze pro jablečná zařízení, dnes však tato exkluzivita končí a můžete si druhý díl této povedené hry nainstalovat i do smartphonu nebo tabletu s Androidem.

cut-the-rope-2

Hra je k dispozici zdarma, avšak najdeme v ní mikrotransakce. Vývojáři tedy staví na platebním modelu free-to-pay. Z mého pohledu je to trochu škoda, první díl vás totiž vyšel na pouhých 20 korun a mohli jste si pak užívat plné hry bez všudypřítomné reklamy nebo speciální herní měny. Cut the Rope 2 je totiž na mikrotransakcích až příliš zavíslá a obtěžuje vás s nimi téměř bez ustání, což ji trochu v mých očích kazí dobrou reputaci.

www.youtube.com/watch?v=jwyCaO9J9Qw


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: androidauthority

1 komentář

  1. A dál? Něco o hře jako takové, dověděl jsem se jen to, že jsou v ní mikrotransakce, ale nic o hratelnosti, o hádankách, o zisku medailí, customizaci atd…. reklamy jsou trochu prudící, ale jinak myslím, že hra na mikrotransakcích závislá není, jde přece o to používat mozek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here