Cubot S200 má velkou baterii a nízkou cenovku

1

Čínský výrobce Cubot představil nový model Cubot S200, ten za nízkou cenu nabídne velkou baterii a zajímavou výbavu. Vzhled přístroje si bere od každého ze světových výrobců něco. Ve výsledku pak ale působí vcelku elegantně.

cubotS200

Již v titulce článku jsem zmínil vysokou kapacitu baterie, ta činí 3300 mAh. V kombinaci s relativně energeticky skromným hardwarem se pak výdrž přístroje dostane do slušných hodnot. Z dalších specifikací modelu Cubot S200 pak určitě stojí za zmínku použitý procesor – ten je sice „jen“ čtyřjádrový (Mediatek MT 6582), ale ve výsledku se tento fakt pozitivně projeví na výdrži. Použitý displej je pětipalcový s rozlišením 720p, o běh se stará Android ve verzi 4.4 Kit Kat a potěší i přítomnost 8 megapixelového zadního fotoaparátu (přední má rozlišení 5 megapixelů).

Závěr? Rozhodně se nejedná o přístroj srovnatelný s těmi nejlepšími, za cenu 107 amerických dolarů (v přepočtu zhruba 2 400 Kč) je to ale dobrá koupě. Cubot S200 si můžete zakoupit v našem partnerském e-shopu Gearbest.com.

Zdroj: Gizchina.com, Gearbest.com

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here