CoolPad představil nejlevnější osmijádrový smartphone

2

coolpad-great-god-f1-hero

Čínský výrobce CoolPad dnes na veletrhu CES 2014 představil svůj nejnovější model. Shodou okolností se jedná o osmijádrový smartphone, který se ale může pyšnit tím, že je z všech osmijádrový smatphonů nejlevnější – jeho cena činí 146 dolarů (cca 3000 českých korun).

CoolPad Great God F1 disponuje již zmíněným osmijádrovým procesorem, konkrétně modelem MT5692 od společnosti MediaTek. Společně s pětipalcovým displejem s HD rozlišením (720p) mu sekundují také 2GB operační paměti RAM. Do jeho výbavy patří také dva fotoaparáty, ten primární má snímač o rozlišení 13mega-pixelů, zatímco snímač sekundárního (webkamerky) disponuje rozlišením 5mega-pixelů. Vše završuje baterie o kapacitě 2500 mAh a podpora dual-SIM.

coolpad-great-god-f1-frontcoolpad-great-god-f1-rear

Pokud porovnáme parametry modelu F1 s jeho konkurencí, s lehkostí je v lecčem předstihuje. Jedinou vadou na kráse je fakt, že zatím podporuje pouze čínský standard mobilních dat (TD-SCDMA), to by se do budoucnu mohlo změnit.

Zdroj: GizChina.com

2 KOMENTÁŘE

  1. u toho prvního obrázku, co je v článku bych dokázal seřadit stejně i ikony, přijde mi to jen jako vyměněný zadní kryt u mi2/mi2s , ale tady u druhého obrázku mi to přijde jako jiný telefon než na prvním, ruku do ohně za to nedám protože je to docela neostré, ale když si postavím své mi2s tak mi přijde, že tohle je širší a hlavně z tohohle boku oproti obrázku v článku jde vidět jen jedno boční tlačítko, nebo jsem slepej ? i přední kamera mi přijde umístěná u tohohle obrázku trošku jinak a na tom obrázku se zeleným podkladem je dokonce úplně jinej telefon už docela znatelně podle diod a žádné přední kamery(nebo je to ta tečka vlevo tam ?). Docela zajímavý, celkem jsem se lekl poprvé , když jsme si tenhle článek četl, že co to má na zádech a chvilku jsem si myslel, že je to jenom nějaký druh krytu 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here