Clouds & Sheep – zábavná hra nejen pro malé

1

Mraky a Ovce, tak by se dal přeložit a zároveň stručně charakterizovat hlavní obsah hry, která vás překvapí svým grafickým zpracováním, animacemi, hudbou, ale i roztomilostí. Tuto hru si zamilují malí i velcí, obzvláště pak něžnější pohlaví.

Principem hry je starat se o své stádečko ovcí, které nezbedně pobíhají po ohradě a vyvádějí rozmanité věci. Budete muset plnit potřeby a touhy oveček, starat se o přísun vody, ale i potravy. Budete je pářit, bavit, hýčkat i si s němi hrát. Za plnění těchto požadavků získáváte hvězdičky, za které poté můžete nakupovat další věci (hrací gramofon, skákací trampolínu, sazenice trávy, jed na mochomůrky, injekci proti otravě, kvalitnější potravu a mnohé další…).

Aby nebyla řeč jen o ovcích, součástí hry je také „poroučet větru, dešti“ – spojováním plujících mráčků na obloze budete vytvářet dešťové, až bouřkové mraky, kterými budete zalévat trávu, aby rostla, a tvořit louže, aby měly vaše ovečky co pít. Ze začátku je hra jednoduchá, s přibývajícími levely se však stává sofistikovanější a komplikovanější na koordinaci jednotlivých aktivit.

V každém levelu musíte pro jeho dokončení splnit určitý počet úkolů, které se vám postupně generují, jakmile předešlý úkol splníte. Úkoly jsou lehčí i těžší, pokud se vám stane, že nebudete schopni úkol splnit, nezoufejte. Za nějaký čas dostanete možnost si úkol změnit za jiný.

Hra je ke stažení z Google play zdarma se zobrazovanou reklamou. Pokud byste chtěli reklamu odstranit, můžete si za 100 Kč pořídit ad-free verzi.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. Strašně jsem se na tuto hru těšila, ale jak si ji chci pustit, tak mi naběhne jen načítací obrazovka a zasekne mi to tablet… smůla ;-(

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here