Čínské Huawei představí 16. prosince Honor 6X s dvojicí čoček na zádech

0

Čínští výrobci se už několik let snaží vstoupit také na evropské trhy spolu s tím tuzemským. Zrovna Huawei se to již vcelku úspěšně podařilo a mezi českými zákazníky jde o relativně zavedenou značku spotřební elektroniky. Mezi žádané modely možná bude patřit i připravovaný Huawei Honor 6X, jehož představení je v plánu na polovinu prosince.

huawei honor 6X

Hlavní zajímavostí je dvojice čoček na zadní straně. Zatím není jasné, zda smartphone bude umět pořizovat snímky ve 3D, nebo půjde jen o dodatečné snímání hloubky ostrosti. S něčím takovým jsme se v minulosti setkali u HTC One M8 a pokud by byla funkce správně využita i po softwarové stránce, určitě ji mohou zákazníci ocenit.

huawei honor 6X 2

Krom toho informace naznačují 5,5″ FullHD displej nebo 3 GB operační paměti RAM. Vnitřní úložiště nabídne prostor pro 16 nebo 32 GB dat a neměla by chybět ani podpora microSD karet. Počítá se také s přítomností Androidu 4.4 KitKat. Oficiální odhalení je v plánu už na 16. prosince a v rámci něj se snad také dozvíme konkrétní informace o dostupnosti pro tuzemský trh.

 

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here