Chytré hodinky Bluboo Xwatch s OS Android, GPS, barometrem a výškoměrem přijdou na trh již v únoru!

1

Catch-1Chytré hodinky Bluboo Xwatch se začnou oficiálně prodávat na začátku roku 2016 a budou jedním z prvních čínských nositelných zařízení, které přijde s GPS, Barometrem a výškoměrem.

Společnost Bluboo nejprve před pár měsíci oznámila, že pracuje na chytrých hodinkách Xwatch a postupně je zdokonalovala s tím, že jsme o nich občas zaslechli nějaké zprávy. Včera společnost konečně odhalila podrobnější specifikace zařízení a také datum uvedení na trh, který je stanoven na únor 2016.InsertPic_25CFSpecifikace

  • Procesor: Mediatek MT201 běžící na frekvenci 1,2 GHz
  • Operační paměť: 512 MB
  • Interní úložiště: 4GB
  • Displej: kulatý o velikosti 1.3 palců s rozlišením 360 x 360
  • Tělo: kovové o tloušťce 9,8 mm (což je méně než u konkurenčních přístrojů Motoroly a Applu)
  • Baterie: 480mAh

Podle Bluboo budou tyto hodinky prvním čínským nositelným přístrojem s GPS, barometrem a výškoměrem. Samozřejmě budou také vybaveny měřičem tepu.

Z informací, které máme nyní k dispozici, nevíme, kolik budou hodinky Bluboo Xwatch stát, ale víme, že poběží na OS Android, zda to bude Android Wear nebo modifikovaná verze normálního Androidu zatím nevíme.

Zdroj

1 komentář

  1. Ak by mali ozaj všetky tieto funkcie plus dotykový display a wifi a normálnu výdrž, boli použiteľné aj ako „seriózne fitness hodinky, tak by boli veľmi zaujímavé

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here