Český zoubek: eÚčty.cz aneb výdaje pod kontrolou

0

Sledování domácího rozpočtu bude díky užitečným programům hračka. Nejen o kompletní cash flow rodinných financí se mohou postarat profesionální nástroje. Chcete-li mít všechny své příjmy a výdaje pod kontrolou, je potřeba vést důslednou evidenci. Jen na základě přesných údajů je možné následně analyzovat, kde je „černá díra“ rodinného rozpočtu a kde se dají hledat mezery v hospodaření s penězi.

Ne každému bude v dnešní době vyhovovat „papírové“ vedení domácího účetnictví – přeci jen „notýsek“ nemusí být vždy po ruce, občas se něčím polije, někde ztratí a při občasném výskytu těchto situací se pak jen těžko porovnávají příjmy a výdaje za několik minulých let. Pomoci mohou eÚčty.cz, pojďme se jim podívat na zoubek.

eucty.cz

eÚčty.cz

Aplikace pro Android je doplňková aplikace k webové službě eÚčty.cz. Aplikace slouží pro rychlé zadávání transakcí do služby eÚčty.cz z mobilního telefonu, a to i v okamžicích, kdy nemáte dostupné internetové připojení, nebo je toto připojení pomalé. Aplikace umí pracovat v offline módu, tedy zcela bez internetového připojení. Předpokládá ovšem, že alespoň jednou za čas je k internetu připojena, aby mohla data synchronizovat s webovou službou.

Aplikace pro Android nenahrazuje plnohodnotně webový přístup, pouze rozšiřuje využití této služby pro offline situace. Aplikace umožňuje provádět následující činnosti:

  • zadávání transakcí,
  • náhledy na poslední zadané transakce,
  • online náhledy na stavy na účtech,
  • online náhledy na poslední transakce na účtech.

Aplikace je určena pro zařízení se systémem Android 2.3 a vyšší.

eucty.cz 1 eucty.cz 2 eucty.cz 3

Před registrací, která je anonymní, doporučujeme přečíst si provozní podmínky.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Bezpečnostní doporučení

Využijte možnosti anonymní registrace. Služba eÚčty.cz nevyžaduje pro registraci žádný údaj, který by Vás identifikoval. Není povinný dokonce ani email. Zaregistrujete li sebe i svoji rodinu pod zvoleným pseudonymem, nebude možné zadaná data přiřadit ke konkrétní osobě.
  • Do popisů účtů nezadávejte jejich čísla, přihlašovací jména a hesla do elektronického bankovnictví ani jiné citlivé údaje.
  • Do popisu transakcí nezadávejte jména konkrétních osob ani čísla účtů.
  • Nikomu neposkytujte svá přístupová jména a hesla do služby eÚčty.cz.
  • Využijte funkce Export do CSV a jednou za čas zazálohujte svá data.
  • Po ukončení práce se od služby eÚčty.cz odhlašte (tlačítko „odhlásit“ v pravém horním rohu).

Znáte nějakou českou aplikaci či hru, která by si zasloužila recenzi? Napište nám do diskuze.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here