Byly představeny nové verze Nexusu 7

5

V dnešní předváděcí akci ještě nekončíme. Google totiž nepředstavil pouze nový telefon Nexus 4 a tablet Nexus 10. Vylepšení se totiž dočkal i velice populární tablet Nexus 7, který momentálně přichází v přepracovaných verzích na trh.

Novinky jsou na trhu dostupné již v těchto chvílích – svůj nový Nexus 7 můžeme vybírat tedy ze 3 verzí.

Nexus 7

Nejlevnější verzí tohoto tabletu se stává nově Nexus 7 16 GB, který dnes dostal v USA novou cenovku – 199 dolarů (3860,-). U tohoto modelu se jinak nedočkáme ničeho nového, stále se jedná o stejný model, který se již prodává. Zajímavostí bude, co se stane s cenou v ČR – nechme se překvapit.

Nejlevnější novinkou tohoto tabletu se stává Nexus 7 32 GB WiFi, který je možné již v těchto chvílích možné zakoupit oficiálně na Google Play. Jeho cena je v USA vyčíslena na 249 dolarů (4829,-), jedná se tedy o stejnou cenu, za kterou se původně prodával Nexus 7 16 GB. Informace o tom, kdy se tato verze dostane do ČR zatím nejsou k dispozici.

Nejdražší verzí tabletu Nexus 7 se stává model, který má velikost úložiště 32 GB a hlavně i očekávaný 3G modul, díky kterému se můžete připojit na internet pomocí mobilního operátora. Tato novinka lze pořídit v USA za 299 dolarů (5800,-) a do ČR se nejspíše dostane až v příštím roce.

Hardware tabletů zůstal nepozměněn – stále v tabletu najdeme procesor Tegra 3 s taktem 1,3 GHz, 1 GB RAM a v nejbližší době by se na tablety Nexus 7 měla dostat i aktualizace se systémem Android 4.2 (Jelly Bean)

Graf ceny produktu Google Nexus 7 poskytuje server Heureka.cz

Google Nexus 7 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here