Asus ZenFone Max se ukazuje na promo videu

0

Asus-ZenFone-Max (1)

Asus letos představil tolik modelů do řady ZenFone, že se v tom pomalu už ani nevyznáme. A to ani nemluvíme o různých edicích jednoho modelu (ano, ZenFone 2 Deluxe Edition, myslíme tebe!). V nejnovějším videu Asus propaguje dosud nepředstavený ZenFone Max, který by měl zaujmout hlavně kapacitou baterie.

www.youtube.com/watch?v=KiJg64iNeYA

Promo video by mohlo znamenat to, že nový ZenFone je konečně hotový a připravený na oficiální představení a zahájení prodeje. Video se zaměřuje hlavně na kapacitu baterie, která by se (podle různých úniků) měla vyšplhat na závratných 5000 mAh, což by podle Asusu mohlo vystačit na 37,6 hodin při hovoru, 22,6 hodin přehrávání videa, 32,5 hodin brouzdání na webu při použití Wi-Fi nebo 38 dní bez používání. Zároveň může ZenFone Max fungovat jako power banka a nabíjet ostatní zařízení.

 Asus-ZenFone-Max

Jako další specifikace se v únicích potvrdilo nasazení čtyřjádrového procesoru Snapdragon 410, kterému by měly dopomáhat 2 GB operační paměti RAM. Co by mohlo být kamenem úrazu je 5,5 displej se 720p rozlišením. I přesto, že nejsme vysazení na rozlišení displejů, musíme se přiznat, že by displeji více slušelo FullHD. Co naopak potěší bude 13 MP zadní fotoaparát a 5 MP přední kamerka. Vnitřní úložiště nabídne průměrných 16 GB s možností rozšíření pomocí SD karty. Jako systém se požije Andriod Lollipop, který by ale v budoucnu měl být updatovaný na Marshmallow. Jediné, co zatím nevíme, je cena zařízení. Kolik byste za něj byli ochotni zaplatit Vy? Dejte nám vědět do komentářů tady nebo na Facebook.

 Asus-ZenFone-Max (2)

Zdroj: Phonearena

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here