Asus ZenFone 3 bude mít snímač otisků prstů a prodávat se začne v květnu nebo červnu

0

gsmarena_001Podle některých nejmenovaných Tchaj-wanských zdrojů, již Asus pracuje na ZenFonu 3. Nicméně neočekáváme, že by příští generace ZenFonů přišla v dohledné době.

Pokud se dá těmto zdrojům věřit, pak bude prodej nové série zahájen v květnu nebo červnu příštího roku. Na druhé straně, čekání se může vyplatit. To proto, že ZenFone 3 zřejmě bude prvním zařízením v od Asusu se čtečkou otisků prstů. Tato skutečnost již byla potvrzena Jerry Shenem v březnu.

Zatím jsme mohli najít senzory otisků prstů pouze u high-end telefonů, ale do budoucna se dá předpokládat, že budou používány mnohem častěji. Kvůli zvýšené poptávce, by totiž v roce 2016 mohla cena snímače spadnout na 5 $. Není pochyb o tom, že pokles nákladů je pravděpodobně jedním z důvodů pro jeho použití v telefonu ZenFone 3. Očekává se, že tyto senzory bude v budoucnu obsahovat 50% telefonů.

Asus údajně prodal v roce 2015 asi 20 milionů přístrojů a bude usilovat minimálně o 30 milionů v příštím roce. V roce 2016 bude také společnost usilovat o rozšíření prodeje svých mobilních telefonů na nových trzích v Asii a Africe.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here