Apple Watch druhé generace se začnou masově vyrábět již brzy, konkurence ze strany Android Wear je však obrovská!

0

gsmarena_001Druhá generace Apple Watch by se měla začít hromadně vyrábět ve druhém čtvrtletí tohoto roku. Tato informace pochází od dodavatelských řetězců a byla citována v DigiTimes. Podle zdrojů bude Quanta Computer jediným výrobcem chytrých hodinek od Applu.

Původně se měli Apple Watch vyrábět i ve Foxconn Electronics, ale společnost Apple se rozhodla, že zadá všechny objednávky společnosti Quanta Computer. Důvodem je to, že Apple nenechá vyrobit druhé generace hodinek tak vysoké množství, jak původně předpokládal, jelikož mu začaly vážně konkurovat hodinky s OS Android Wear, které jsou kompatibilní i s OS IOS a často vypadají mnohem lépe než hodinky od Applu.

Údajně už společnost snížila velikost objednávek dvakrát, a to jednou ve čtvrtém čtvrtletí roku 2015 a nyní v roce 2016, stále sice drží více než 50% podíl na trhu s chytrými hodinkami (data z konce roku 2015), ale prodeje poklesly a konkurence ze strany zařízení Android Wear je vysoká, tudíž můžeme předpokládat, že nadpoloviční převahu si již Apple dlouho neudrží.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here