AnTuTu ukazuje, které jsou nejoblíbenější smartphony pro 1. čtvrtletí 2016

0

LogoAntutuTrh se smartphony nabízí nekonečný výběr produktů pro uživatele, kteří se připojí k výrazné hospodářské soutěži mezi různými podniky, které k tomu patří. Trh je řízen několika velkými společnostmi, které na sebe berou roli vůdce. AnTuTu sestavilo seznam nejběžnějších Android smartphonů v prvním čtvrtletí roku 2016.

V prvním čtvrtletí roku 2016 vyšly některé velmi zajímavé zařízení, které okamžitě získaly titul “ vrchol 2016″, mluvíme tady o Samsungu Galaxy S7, nesmí chybět ani Samsung Galaxy S7 Edge nebo LG G5 a Xiaomi MI5. Tato zařízení jsou už oficiálně na trhu, takže jejich distribuce je stále ještě velmi vysoká, i když hlavní složkou v tomto oboru  je bezesporu Samsung. Samsung tedy obsadil v žebříčku hned prvních pět pozic: první je skutečně Galaxy Note 5 , následovaný Galaxy S6, nechybí ani Galaxy S6 Edge nebo Galaxy S6 Edge + a samozřejmě Galaxy S7.antutuworldAni některé z čínských společností nezůstaly pozadu, a dokázaly se umístit v Top 10. Jedním z nich je určitě Xiaomi, které vstoupilo do hitparád hned poté co Samsung, se svými Redmi Note 3 a redmi Note 2. I Meizu, se svým MX5, které je schopno získat velmi dobré osmé místo.

AnTuTu také ukazuje Top 10 smartphonu v různých zemích, nečekejte ovšem Českou republiku nebo Slovensko. Jsou zde země jako je Čína, Rusko, USA, Korea, Malajsie, Indie a Tchaj-wan.

antutu1 antutu2 antutu3 antutu4 antutu5 antutu6 antutu7 antutu8 antutu9

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here