Angry Birds Blast

0

Vývojáři ze společnosti Rovio se nechali inspirovat populární hrou Candy Crush a udělali hru na podobný princip. Tato hra se nazývá Angry Birds Blast. V této hře mají hráči za úkol prasknout co nejvíce různých barevných bublin, aby osvobodili daný počet ptáků. Když prasknete (osvobodíte) daný počet ptáků, tak se posouváte na další úroveň.

abblast-screen-1 abblast-screen-2

Bubliny se dají prasknout jen tehdy, pokud jsou minimálně 2 stejné barvy vedle sebe. Ve hře jsou také bonusy za prasknutí, když prasknete např. více stejných barev (4 a více) tak dostanete daný bonus. Můžete získat různé druhy bonusů např. raketu, která zničí jednu řadu bublin nebo také časovač, který vybouchne a zničí vše okolo atd.

Hra Angry Birds Blast je nyní dostupná na Google Play a je zcela zdarma. Samozřejmě si můžete dobrovolně dokoupit nějaké věci přímo ve hře, ale to není důležité. Abyste si nemuseli kupovat hned něco za reálné peníze, tak když si hru stáhnete, tak dostane malý vánoční dárek, který obsahuje 250 coinů (což je měna ve hře, která stojí $10 (což je cca 250 Kč). Takže neváhejte a stahujte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here