Android L pro Moto G na prvním neoficiálním videu

1

Velká aktualizace Android L je doslova za dveřmi a k prvním uživatelům by se měla dostat už za dva týdny. Nyní se však stále ještě nachází v Preview verzi pro vývojáře a není určena běžným uživatelům. Přináší ovšem razantní redesign a celou řadu novinek a proto všichni netrpělivě vyčkávají, jakou práci si dají výrobci smartphonů s připravením updatu pro jejich modely.

android l hudba

Momentálně mají aktualizaci jistou prakticky jen majitelé Nexusů 5, 4 a obou tabletů Nexus 7. Někteří ostatní OEM partneři jako HTC nebo OnePlus update sice přislíbili, zákazníci se jej však rozhodně nedočkají stejně rychle jako uživatelé referenčních modelů přímo od Googlu.

motorola-motog-1

A pak je tady Motorola. Společnost, která s Googlem na vývoji úzce spolupracuje a počítá s aktualizacemi i pro low-endové modely. Jeden z nich se s připravovaným Androidem L objevil na fanouškovském videu. Konkrétně jde o Moto G, který je v Česku dostupný za necelé 4 a půl tisíce korun. Zatím sice stále není oficiálně potvrzený termín, kdy update do těchto modelů dorazí, je však jisté, že nedostatečné podpory se zákazníci amerického giganta nemusejí obávat.

Zdroj: phonearena

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here