Acer představil první Chromebook s čipsetem od nVidie

0

Acer Chrome OS skutečně věří a právě představil své další zařízení s tímto cloudovým operačním systémem. Tentokrát vsadil na čipset od nVidie s názvem Tegra K1 a slibuje až 13 hodin na jedno nabití nebo skvělý výkon při procházení webu. To vše je navíc pasivně chlazeno a Chromebook se tak obejde bez hlučného větráčku.

Acer-Chromebook-13-CB5-311

Krom toho nový Chromebook od Asusu nabídne 13″ displej s dvěma typy rozlišení. Jedna verze nabídne klasických 1366×768 a druhá jemnější FullHD. Krom toho se si ještě budou moci zájemci vybrat mezi 16 nebo 32 GB vnitřního úložiště a velikostí operační paměť RAM. Ta nabídne buď jen 2 nebo hned 4 GB.

Acer-Chromebook-13-thickness-350x200

Acer zatím spustil jen předobjednávky a ke koncovým zákazníkům se laptopy dostanou během letošního září. Cena nejlevnější varianty startuje na 279 amerických dolarech, za které nabídne 16 GB SSD disk a 2 GB operační paměti RAM. Pokud byste toužili po totožné konfiguraci akorát s FullHD rozlišením, přišla by vás na 299$. Zatím není příliš pravděpodobné, že by se Acer Chromebook 13 dostal také na český trh.

 

Zdroj: fonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here