3D video – design smartphonu Samsung Galaxy S8/S8 Plus

0

3D renderované video se objevilo na stránce OnLeaks, takže je to možná nejlepší pohled na budoucí design smartphonu Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus. OnLeaks tvrdí, že vykreslení těchto smartphonů proběhlo v programech CAD.

Jak můžete vidět na videu, Galaxy S8 bude mít významný poměr obrazovky k tělu, údajně kolem 90%. Také bude postrádat tlačítko “Home“, které bylo typické pro série Galaxy S. Také si můžete všimnout, že bude mít postranní tlačítko na obou stranách, jedno z nich by mohlo představovat právě virtuální asistentku Bixby.

Další podrobnosti zahrnují jediný reproduktor, USB Type-C ve spojení s 3,5mm jackem pro sluchátka, kterého se mnozí obávali, že se na tomto smartphonu už neobjeví.

Když unikly zprávy o tom, že Galaxy S8 nebude mít tlačítko “Home“, začalo se přemýšlet o tom, kde by mohl být zabudovaný snímač otisků prstů. Spekulace tvrdí o tom, že Samsung by mohl tento snímač zabudovat přímo do displeje, i když to asi nebude tento případ. Na zadní straně zařízení vedle fotoaparátu je obdélníková prohlubeň, kde by právě tento snímač mohl být.

Zatím to jsou všechno jen spekulace o tom, jak by Galaxy S8 mohl vypadat, ale na základě toho, co uniklo, bylo by překvapující, kdyby S8 vypadal jinak.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here